Календар оновлень:

Події міста:03.07.2020, 16:00
Документи:03.07.2020, 15:08
Заяви прес-служби:02.07.2020, 13:22
Полтавцям до відома:30.06.2020, 15:56
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 03.07.2020, 16:00
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Події міста

Події за 29.05.2020

«Привітай свою малечу!»

Любі матусі і татусі, бабусі та дідусі!

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Створіть найкраще привітання для своїх зайчиків, котиків, принцес та мишеняток до свята.

Розмістіть своє вітання на сторінці Управління культури Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради у соціальній мережі Facebook.

Переможці будуть визначені за найбільшою кількістю вподобань та отримають цінні подарунки для всієї родини.

29.05.2020, 16:05

#дитячі_мрії Увага! Оголошено конкурс «Я та моя улюблена іграшка»!

Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради, в рамках відзначення Дня захисту дітей, оголошує інтернет-фотоконкурс «Я та моя улюблена іграшка».

У Фотоконкурсі можуть брати участь діти до 18 років, які проживають в м. Полтава.

Умови участі дуже прості:

- До 31 травня 2020 року необхідно надіслати одне фото в електронному форматі на електронну пошту: ssdpoltava@ukr.net (з приміткою Фотоконкурс «Я та моя улюблена іграшка»);

- вказати прізвище та ім'я дитини, дату народження дитини, прізвище та ім'я одного з батьків, а також контактний телефон;

- на фото обов'язково має бути дитина з іграшкою.

До Фотоконкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів, гарної якості, зроблені за останні два роки. Надсилайте фото, що відзначаються оригінальністю, несподіваним ракурсом та креативністю...

29.05.2020, 16:00

Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді протягом тижня продовжує свою роботу з дотриманням правил карантину

На жаль, карантин негативно впливає на економічний та психоемоційний стан сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та ускладнює ситуації в родинах. Розуміючи це, фахівці із соціальної роботи Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді надають постійну підтримку таким родинам, беруть під соціальний супровід.

Протягом тижня з родинами, які перебувають під соціальним супроводом проведено роботу:

· 6 сім'ям надано гуманітарну допомогу (предмети особистої гігієни, одяг, дитячі іграшки та книжки);

· 1 сім'ї оформлено малозабезпеченість, проводиться збір необхідних документів для оформлення відповідних виплат ще одній родині...

29.05.2020, 14:58

Із засідання комісії з визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді внаслідок порушення земельного законодавства

28 травня у Полтавській міській раді, під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Федія, відбулося засідання комісії з визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді внаслідок порушення земельного законодавства.

Члени комісії розглянули питання щодо відшкодування збитків ТОВ «Мостоконструкція», ТОВ «ПРОМОФІС 11», ТОВ «ПРОМОФІС» та виробничо-комерційним товариством з обмеженою відповідальністю «Салант».

Так, за інформацією начальника управління земельних ресурсів та земельного кадастру Юрія Трегубова, на сьогодні стоїть питання про збитки, заподіяні територіальній громаді внаслідок порушення земельного законодавства, а саме використання підприємствами земельних ділянок без відповідних документів...

29.05.2020, 14:48

#Полтавська_ОТГ: Олександр Шамота та Ігор Федій відвідали село Сем’янівку та оглянули інфраструктуру населеного пункту

Днями на сайті Кабінету Міністрів України було опубліковано рішення про затвердження перспективного плану формування територій громад Полтавської області. Згідно цього документу, до складу новоствореної Полтавської ОТГ уже у вересні цього року увійдуть населені пукти Абазівської, Бричківської, Валківської, Гожулівської, Пальчиківської, Сем'янівської, Супрунівської, Тахтаулівської, Чорноглазівської та Ковалівської сільських рад.

Аби зрозуміти потреби кожної громади, секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота та перший заступник міського голови Ігор Федій відвідали село Сем'янівку. Вони оглянули інфраструктуру населеного пункту – дитячий садок і школу, об'єкти культури та спорту, комунальне підприємство та благоустрій.

Як наголосив Олександр Шамота, Сем'янівка – село з величезними перспективами, має гарне географічне розташування та зручне сполучення з містом...

29.05.2020, 14:29

Завершився збір фотографій творчих робіт учасників Art-марафону онлайн «Ура! Канікули!»

Психологи стверджують, що у будь-якій складній і часом неприємній ситуації завжди є щось позитивне. Так сталося і з карантином. Батьки і діти мали час побути разом вдома, поспілкуватися, відкрити в собі безліч талантів та зайнятися творчістю!

Тож, коли Полтавський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді оголосив про проведення Art-марафону онлайн "Ура! Канікули!» з нагоди Дня захисту дітей, то робота закипіла! І протягом тижня 150 маленьких талантів представили на Art-марафоні онлайн свої творчі роботи! Ми навіть не очікували такої активності від полтавської дітвори та їх батьків. Роботи дітей дуже різноманітні, цікаві, яскраві та неповторні!

28 травня завершився збір фотографій творчих робіт дітей, які брали участь у Art - марафоні онлайн "Ура! Канікули!» та підведені підсумки. І ми з впевненістю можемо стверджувати, що полтавські діти найталановитіші в Україні і є гордістю своїх батьків...

29.05.2020, 13:34

Перелік адрес житлових будинків, де провели дезінфекцію сьогодні, 29 травня

Працівники комунального підприємства «ЖЕО № 2» продовжують проводити дезінфекцію під'їздів житлових багатоквартирних будинків.

Сьогодні, 29 травня, фахівці дільниці № 5 провели санітарну обробку знезаражуючими засобами за такими адресами:

вул. Миру, 9 – 4 під'їзди;

вул. Сортувальна, 21 – 6 під'їздів;

вул. Н. Сотні, 116 – 3 під'їзди.

29.05.2020, 13:08

Оперативна інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 29 травня

Департамент охорони здоров’я та соціального розвитку Полтавської міської ради повідомляє, що за минулу добу у Полтаві не зафіксовано нових випадків COVID-19.

З початку карантину зафіксовано 40 випадків та усі мешканці міста успішно одужали.

Наразі у місті 21 особа із підозрою на коронавірусну інфекцію та 14 перебувають на самоізоляції.

Завершили самоізоляцію та виявилися здоровими 573 особи.

Зроблено швидкотестів у місті — 565, ПЛР-тестів — 1714.

29.05.2020, 10:00

Про заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей

Фото з мережі Інтернет

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Цього року, в умовах карантину, відзначення Міжнародного дня захисту дітей, як і низки інших знаменних дат і свят, проходитиме в режимі онлайн. Закладами культури базової мережі міста Полтава розроблено та підготовлено ряд тематичних заходів, долучитися до яких можна в соціальних мережах та на офіційних сайтах установ.

Так, з 26 травня стартував загальноміський флешмоб «Привітай свою малечу», переможці якого до свята отримають приємні подарунки.

З 28 травня полтавська дітвора має змогу стати учасниками майстер-класів, відео яких будуть розміщені на офіційному сайті Управління культури Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради, цікаво та корисно провести вільний час і створити поробки своїми руками.

Полтавський міський парк культури і відпочинку «Перемога» пропонує всім бажаючим взяти участь у конкурсі написання казки або історії під хештегом #казкапропарк та флешмобі в соціальних мережах #дітиквіти.

Полтавський міський Будинок культури організував розіграш до Міжнародного дня захисту дітей та онлайн дискотеку з інтерактивом.

Музейними установами комунальної сфери управління (літературно-меморіальний музей І.Котляревського, літературно-меморіальний музей В.Г.Короленка, літературно-меморіальний музей Панаса Мирного, Полтавський художній музей (галерея мистецтв) імені М.Ярошенка, ДІКЗ «Поле Полтавської битви») підготовлено ряд пізнавальних та освітньо-розважальних заходів...

29.05.2020, 08:51

Журналістам до відома

02.07.2020, 13:22.  03. 07. 2020, 09: 00 - демонтаж металевих стовпчиків, встановлених без відповідних дозвільних документів за адресою вул. Олеся Гончара, 4-а Подробиці

01.07.2020, 17:10.  02. 07. 2020, 10. 00 - збори членів ГО «Асоціація ветеранів спорту Полтавської області» (майдан Незалежності, 24) Більше інформації

23.06.2020, 16:49.  24. 06. 2020, 09: 00 - засідання виконавчого комітету (ПМР, к. 222) Читати далі

19.06.2020, 14:19.  Перелік заходів на 22. 06. 2020 Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

03.07.2020, 16:00