Календар оновлень:

Події міста:23.09.2020, 18:00
Документи:23.09.2020, 17:46
Заяви прес-служби:23.09.2020, 16:28
Полтавцям до відома:23.09.2020, 09:09
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 23.09.2020, 18:00
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Події міста

Події за 22.01.2020

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради

Сьогодні, 22 січня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету, яке провів секретар міської ради Олександр Шамота. Під час засідання, ухвалили ряд важливих для життєдіяльності міста питань.

Зокрема, про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 03.09.2019 № 191 «Про комісію з питань найменування та перейменування елементів міського середовища та інфраструктури, увічнення пам’яті осіб та подій»; про умови оплати праці директора та заступника директора Комунальної організації «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради; про затвердження розпоряджень міського голови з основної діяльності; про організацію громадських робіт у м. Полтава в 2020 році; про організацію реконструкції та капітального ремонту об’єктів; про затвердження акта, складеного на засіданні комісії 09 січня 2020 року, з визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді внаслідок порушення земельного законодавства Товариством з обмеженою відповідальністю „Алмаз-Полтава” при користуванні земельною ділянкою на вул. Героїв Сталінграда, 1.

Серед рішень, які були ухвалені сьогодні – рішення про виділення коштів за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота» на 2020 рік, відповідно до якого соціально незахищеним категоріям населення буде спрямовано матеріальну допомогу на загальну суму 2325520,00 (два мільйона триста двадцять п’ять тисяч п’ятсот двадцять) гривень. Зокрема, матеріальну допомогу отримають мешканці міста за особистими зверненнями на загальну суму 214320,00 (двісті чотирнадцять тисяч триста двадцять) гривень, серед них п’ять учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, – мешканцям міста Полтава (за зверненням) по 1000,00 (одна тисяча) гривень кожному на загальну суму 5000,00 (п’ять тисяч) гривень...

22.01.2020, 16:08

«Одвічна перевага українців — у нашій неподільності!»

Сьогодні, 22 січня, у Полтавському обласному українському академічному музично-драматичному театрі імені М. В. Гоголя відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України. На святкове дійство були запрошені представники міської та обласної влади, підприємств, організацій, широке коло громадськості тощо.

Відзначення Дня Соборності України — це не лише суспільна потреба, це данина світлій пам'яті творцям Акту Злуки. Цього дня усі присутні у залі вшанували пам'ять учасників Революції Гідності, антитерористичної операції, операції об'єднаних сил, полеглих за суверенітет України та тих, які показали усьому світові, що український дух неможливо зламати, а українців — скорити.

Із вітальним словом до гостей свята звернувся секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота. Він зазначив, що понад 100 років тому Україна офіційно затвердила своє стійке прагнення до національного самоствердження...

22.01.2020, 14:48

У Полтаві почали фіксувати захворювання на грип

Фото з мережі Інтернет

З початку року у Полтаві лабораторно підтверджено 5 випадків захворювань на грип у трьох дорослих та двох дітей. Лабораторно діагностують грип типу А та типу В.

Зважаючи на це, лікарі звертаються з проханням бути насторожі і не зволікати із консультацією лікаря, якщо відчули перші симптоми захворювання.

- Амбулаторії забезпечені експрес-тестами. Медики готові, єдине прохання до людей – не зволікайте, обов`язково зв`яжіться зі своїм сімейним лікарем, щоб вам поставили правильний діагноз, виключили чи навпаки підтвердили, що це грип і одразу надали необхідну допомогу. Визначальну роль відіграватиме час, наскільки швидко розпочато правильне лікування грипу, - зазначила заступник начальника управління охорони здоров`я Департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку Вікторія Лоза...

22.01.2020, 12:56

У Полтаві відзначили День Соборності України

Сьогодні, 22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, відзначається День Соборності України.

Це свято офіційно встановлене у 1999 році, враховуючи велике політичне та історичне значення об'єднання УНР і ЗУНР для утворення єдиної (соборної) української держави.

З цієї нагоди полтавці поклали квіти до підніжжя пам'ятника Тарасові Шевченку. Серед присутніх – представники міської та обласної влади, представники трудових колективів, громадських організацій та духовенства.


22.01.2020, 11:02

Із засідання робочої групи з розвитку велоінфраструктури м. Полтава

Чергове засідання робочої групи з розвитку велоінфраструктури Полтави відбулося сьогодні, 21 січня, в інформаційному центрі Комунальної організації «Інститут розвитку міста», яке провів секретар міської ради Олександр Шамота. Також на засіданні були присутні заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій Рекотов, представники управління містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, культури, фахівці Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста.

Члени робочої групи після спільного обговорення визначили проектанта щодо розробки організації дорожнього руху на таких пілотних вулицях, як вул. Яківчанська, вул. Героїв АТО – вул. Героїв Сталінграду – вул. 23 Вересня. Так, присутні проголосували за приватне підприємство «Полтава-проект». Тож саме це підприємство розробить проектну схему ОДР на вищезазначених вулицях.

Секретар міської ради Олександр Шамота зазначив з цього приводу:

- Фахівці підрядної організації, які будуть виконувати ці роботи щодо проектування, геодезії та іншого, повинні чітко розуміти, що вони не просто фінансово зацікавлені, а мотивовані зробити це якісно і так, щоб проєкт дійсно запустився. Тому що це буде лакмусовим папірцем для того, аби в майбутньому ми мали поштовх для розвитку інфраструктури...

22.01.2020, 10:35

Трансляція засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради — 22. 01. 2020

Трансляція засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради - 22.01.2020

22.01.2020, 10:00

Вітаємо з Днем Соборності України!

Фото з мережі Інтернет

22 січня щороку відзначається як день об’єднання України, встановлення її територіальної цінності, консолідації українців з найвіддаленіших містечок української величної держави та розмежування будь-яких внутрішніх кордонів. 1919 року, підписавши Акт злуки УНР та ЗУНР, українці офіційно вибороли своє чесне право бути єдиними, незалежно від регіону, міста, західної чи східної землі. Тепер для нас ця дата — незмінний символ державної згуртованості та неподільності за будь-яких умов.

Це досягнення далося Україні складним та, почасти, трагічним шляхом: не одне покоління українських дочок та синів поклали своє життя задля того, щоб сьогодні ми могли вкотре відзначити непорушне прагнення нашої держави бути єдиною. У своїй незламності, стійкості та згуртованості ми бережемо ту свободу, що з року в рік історія намагається порушити.

Шановні полтавці! Нехай усі труднощі, які можуть виникнути на шляху до розбудови міцної, соціально, економічно та демократично сталої держави лише зміцнюють наші світлі прагнення, увінчують усі досягнення успіхом та доводять, що сила нашого народу у соборності України та у соборності наших душ.

З повагою

Полтавська міська рада

22.01.2020, 08:15

З чергового об’їзду міста комунальниками

Близькість до проблем допомагає їх ефективніше вирішувати

Заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко та керівники комунальних підприємств здійснили черговий об'їзд Полтавою. Комунальники виконають поточний ремонт тротуару та зливоприймача на Кукоби, 25, відновлять колодязь зливової каналізації на Небесної Сотні, 120 та ліквідують провалля на Небесної Сотні, 118. Є аварійні дерева, які потребують знесення, зокрема, на вулиці Огнівській. Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста працюватиме із власниками, які мають навести порядок біля готелю «Турист» та будинків на вулиці Князя Ігоря Святославича.

Олексій Чепурко зазначає:

- Ми відродили ці об'їзди рік тому, щоб наблизити керівників комунальних підприємств до людей та їхніх проблем. Відповідно, останні, як свідчить досвід, вирішуються ефективніше.

22.01.2020, 08:03

Журналістам до відома

23.09.2020, 16:28.  Перелік заходів на 24. 09. 2020 Читати далі

22.09.2020, 13:37.  Перелік заходів на 23. 09. 2020 Читати далі

18.09.2020, 11:52.  Перелік заходів до Дня міста (18–23 вересня) Більше інформації

17.09.2020, 10:23.  17. 09. 2020, 14: 00 - засідання робочої групи з реалізації програми «Міста, вільні від домашнього насильства» (ПМР, к. 223) Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

23.09.2020, 18:00