Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 17:41
Полтавцям до відома:Сьогодні, 16:44
Документи:Сьогодні, 14:20
Заяви прес-служби:Сьогодні, 14:01
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 07.07.2020, 17:41
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Події міста

Події за 22.10.2019

Графік засідань постійних комісій

23.10.2019, 09:30 - засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів (к.223). З планом засідання можна ознайомитись тут.

22.10.2019, 17:49

Полтавці отримають можливість пройти навчання за унікальною програмою «Підвищення рівня віртуалізованої зайнятості та стимулювання фрілансу серед незахищених верств населення м. Полтави»

Фото з мережі Інтернет

З 1 листопада 2019 року запрошуємо на безкоштовну навчальну програму «Підвищення рівня віртуалізованої зайнятості та стимулювання фрілансу серед незахищених верств населення м. Полтави», що відбуватиметься у форматі проведення семінарів, тренінгів з інтерактивного моделювання через програму навчання.

Полтавська міська громада отримала можливість пройти навчання за унікальною програмою, що реалізується за сприяння Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив (The Canada Fund for Local Initiatives) та Посольства Канади в Україні.

Проект навчальної програми «Підвищення рівня віртуалізованої зайнятості та стимулювання фрілансу серед незахищених верств населення м. Полтави» / «Rise of virtualized employment and freelancingencouragement among vulnerable populations in Poltava» ініційований представниками полтавської міської громади:

Тетяною Юрченко, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів (економічні і соціальні питання);

Вітою Клименко, начальником управління економічних питань Виконавчого комітету Полтавської міської ради;

Світланою Туль, старшим викладачем кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»;

Ольгою Шкурупій, завідувачем кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

Навчальна програма має на меті сформувати у незахищених верств населення та студентів м. Полтави практичні навички віртуального працевлаштування на сучасному ...

22.10.2019, 17:25

Кращі студентські футбольні команди змагалися в турнірі з міні-футболу серед студентської молоді

На стадіоні «Динамо» відбулись фінальні змагання за звання кращої студентської команди з міні-футболу. Спортивний захід відбувся за ініціативи Студентської ради м. Полтава та за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Нагадаємо, цьогоріч на змагання зареєструвалися 12 команд з вишів нашого міста:

1. Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка

2. Полтавський бізнес-коледж МНТУ імені академіка Юрія Бугая

3. Полтавський коледж мистецтв імені В. Лисенка

4. Коледж управління, економіки і права ПДАА

5. Полтавський політехнічний коледж НУ "ХПІ"

6. Полтавський базовий медичний коледж

7. Полтавський медичний коледж УМСА

8. Полтавський коледж харчових технологій НУХТ

9. Полтавський коледж нафти і газу ПНТУ ...

22.10.2019, 16:56

Учнівська молодь у Німеччині

З 8 по 15 жовтня 2019 року група з числа старшокласників закладів загальної середньої освіти м. Полтави відвідала місто Фільдера (Німеччина) в рамках двостороннього учнівського обміну на виконання міської програми «Про розвиток зв'язків територіальної громади міста Полтава з містами країн світу».

Так, впродовж тижня 24 полтавських учнів проживали в німецьких родинах, відвідували уроки в місцевих гімназіях та отримали чудову нагоду познайомитися з культурною спадщиною міст-побратимів. Як завжди, відбулася офіційна зустріч полтавської делегації з бургомістром міста Фільдерштадт Андреасом Кохом.

Традиційно, окрім підвищення рівня знань німецької мови, на полтавських дітей чекали різноманітні розваги та екскурсії. Так, діти подорожували до міст Штутгарт, Тюбінген, Мерсбург і Людвігсбург тощо.

Учасники обміну відвідали найвизначніші місця землі Баден-Вюртемберг: Боденське озеро, Мерседес-музей, парк Вільгельма, Фільдорадо, старовинні замки Німеччини та ще багато цікавого. Крім того, учням провели майстер-клас по приготуванню національного смаколика – брецеля.

А вже 17 жовтня учнівська молодь, сповнена незабутніх вражень та приємних емоцій, повернулася до Полтави.

22.10.2019, 16:27

«Рожева стрічка»

Щорічно, 15 жовтня, проводиться Всесвітній день боротьби з раком грудей, а 20 жовтня – Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози.

17 жовтня у ТРЦ «Київ» кілька годин тривала акція щодо інформування про рак молочних залоз. Приурочені до цього дня заходи проходять у більш ніж 44 країнах світу. Мета проведення заходу – звернути увагу суспільства на проблематику раку грудей, покращити знання з цього питання, аби стала можливою діагностика захворювання на початковій стадії, та здійснено належне лікування.

Онкологічне захворювання молочної залози – найпоширеніше захворювання серед жінок та посідає третє місце у структурі онкозахворювань та займає перше місце в структурі онкологічних хвороб та смертності серед жінок.

Щорічно в Україні реєструється понад 14,5 тисячі нових випадків раку молочних залоз, серед них 25 % - у жінок репродуктивного віку. Щорічно ...

22.10.2019, 14:51

До уваги громадян!

Шановні мешканці міста!

23 жовтня 2019 року у першій половині дня буде проведена перевірка засобів оповіщення м. Полтава з вмиканням електричних сирен.

Просимо зберігати спокій.

22.10.2019, 14:04

МАЄШ УНІКАЛЬНУ ІДЕЮ? ДАВАЙ РЕАЛІЗУЄМО ЇЇ РАЗОМ! ТВОЯ ІНІЦІАТИВА — ЧАСТИНА ПРОГРАМИ «МОЛОДЬ ПОЛТАВИ»

Конкурс проектів спільних заходів Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради та дитячих, молодіжних громадських організацій, їх спілок, Студентської ради м. Полтава, органів студентського самоврядування закладів вищої освіти I-ІV рівня акредитації (державної і недержавної форми власності) м. Полтава на 2020 рік, на виконання міської комплексної програми «Молодь Полтави» на 2016-2020 роки!

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради запрошує дитячі, молодіжні громадські організації м. Полтава та їх спілки, Студентську раду м. Полтава, органи студентського самоврядування закладів вищої освіти I-ІV рівня акредитації (державної і недержавної форми власності) м. Полтава взяти участь в Конкурсі проектів спільних заходів з управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту заходів, на виконання міської комплексної програми «Молодь Полтави» на 2016-2020 роки.

Проекти заходів дитячих, молодіжних громадських організацій, їх спілок, Студентської ради м. Полтава, органів студентського самоврядування закладів вищої освіти повинні бути спрямовані на розв'язання таких соціальних проблем:

  • утвердження патріотичних, моральних та духовних почуттів молоді, популяризація та поліпшення національно-патріотичного виховання та міжнаціональної толерантності ...

22.10.2019, 11:46

Суто по-чоловічому: у Полтаві відбувся форум «Чоловіча розмова»

Як реагувати батькові, коли його дитину ображають, питання майбутнього батьківства, виховання прийомних дітей та яка ж все таки роль чоловіка у стосунках: ці та інші актуальні теми протягом декількох годин обговорювали під час форуму «Чоловіча розмова».

У Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка днями відбувся форум для чоловіків «Чоловіча розмова». Організатором заходу виступило управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому. Близько ста чоловіків говорили про проблеми, пов'язані з вихованням дітей, а також дискутували з приводу ролі чоловіка у стосунках. Допомагали чоловікам консультаціями та порадами професійні психологи, андрологи, юристи та інші експерти.

Форум розподілений за тематиками. Серед однієї із них – тема булінгу. Вона одразу стала найпопулярнішою серед учасників. Це не дивно, пояснює практикуючий психолог Української медичної стоматологічної академії Тетяна Климач, адже у сучасному шкільному житті ця проблема мало не на першому місці.

– З учасниками ми обговорювали емоції і почуття дітей, які відчувають на собі булінг. І про поведінку агресорів також поговорили. А головне – ми намагалися віднайти шляхи подолання цієї ситуації, як з неї краще виходити ...

22.10.2019, 09:24

Полтавці вибороли призові місця з тхеквондо

Відкритий Кубок України серед кадетів та юніорів відбувся 18-20 жовтня в місті Івано-Франківськ. Збірна команда Полтавської області була представлена вихованцями ДЮСШ №4.

В напружених поєдинках нагороди вибороли:

2 місце – Ростислав Єфименко та Володимир Ярош.

3 місце – Єлизавета Лазарева, Максим Гринько, Олег Савченко та Олександр Литвин.

Управління у справах сім`ї, молоді та спорту Полтавської міської ради вітає спортсменів та їхнього тренера Юрія Шавиро з нагородами!

22.10.2019, 09:05

Запрошуємо на ІІ відбірковий тур проєкту «Студентський голос Полтави»

Вже совсім скоро!

20 найкращих вокалістів будуть змагатися за місце у фіналі проєкту «Студентський голос Полтави».

Коли: 23 жовтня

О котрій: 15.00

Де: resto-club «PODIUM»

Ти не можеш це пропустити.

Приходь та підтримай свого фаворита.

Запалимо нові зірки разом!


22.10.2019, 08:10

Журналістам до відома

Сьогодні, 14:01.  Перелік заходів на 08. 07. 2020 Читати далі

06.07.2020, 14:30.  07. 07. 2020, 09: 00 - засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (ПМР, к. 222) Читати далі

02.07.2020, 13:22.  03. 07. 2020, 09: 00 - демонтаж металевих стовпчиків, встановлених без відповідних дозвільних документів за адресою вул. Олеся Гончара, 4-а Докладніше

01.07.2020, 17:10.  02. 07. 2020, 10. 00 - збори членів ГО «Асоціація ветеранів спорту Полтавської області» (майдан Незалежності, 24) Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

07.07.2020, 17:41