Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 16:24
Заяви прес-служби:Сьогодні, 16:13
Документи:Сьогодні, 08:51
Полтавцям до відома:18.04.2019, 15:21
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 19.04.2019, 16:24
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Події міста

Події за 18.10.2018

У Полтаві продовжують вирішувати проблему з засмітченими контейнерними майданчиками

Комунальні підприємства спільно з інспекцією по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста продовжують перевірки контейнерних майданчиків, на яких мешканці міста утворюють несанкціоновані сміттєзвалища.

Сьогодні, 18 жовтня, відбувся черговий рейд. Заступник начальника інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Руслан Редько розповів, що нині ця проблема носить стихійний характер:

– Нашою задачею зараз є ліквідація уже створених сміттєзвалищ та запобігти утворенню нових. Проблема в тому, що мешканці міста скидають сміття не у спеціальні баки, а нагромаджують його поруч в той час, коли сміттєві баки – пусті. Окрім того, люди зносять на ці майданчики і віконні рами, і шифер, і сантехніку і меблі.

Відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою тягне за собою накладення штрафу від 340 до 1700 грн.

Працівник КАТП-1628 Володимир Бєлов розповів, що така ситуація зі сміттєвими майданчиками ...

18.10.2018, 16:40

У школах №5 та №11 урочисто відкрили спортивні майданчики

Сьогодні, 18 жовтня, урочисто у Полтаві відкрили нові спортивні майданчики у двох школах міста: на території Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» та «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11».

Урочисто перерізали стрічку кращі учні шкіл.

Привітати з відкриттям та оглянути нові майданчики завітали представники міської влади та депутатського корпусу. Серед них і заступник міського голови Людмила Бойченко. Вона говорить, що популяризація спортивного та здорового життя у нашому місті відіграє надважливу роль:

– Наявність сучасного футбольного майданчика створює додаткові можливості для вирішення усього комплексу оздоровчих, освітніх і виховних завдань у сфері фізичного виховання на якісно новому рівні, – підкреслила Людмила Бойченко.

Від імені депутатського корпусу Полтавської міської ради привітати педагогічний та учнівський колективи, а також вручити подарунки з нагоди ...

18.10.2018, 16:07

Міська школа волонтерів у дії!

17 жовтня працівниками Полтавського міського центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував чергове заняття у «Школі волонтерів». Так, на тренінг запросили командирів та активістів волонтерських загонів міста.

Тема тренінгового заняття – «Командотворення: створення мотивованої та професійної команди». Вона обрана не випадково, а була запропонована самими волонтерами на ІІІ Форумі волонтерів міста, який відбувся навесні цього року. Тоді лідери волонтерських загонів наголошували, що командотворення – актуальне питання, адже часто, маючи гарну ідею, її важко реалізувати без згуртованої команди однодумців. Тож, фахівці Центру, складаючи план роботи «Школи волонтерів», враховували перш за все запити волонтерських ...

18.10.2018, 14:37

Із засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування

18 жовтня відбулося засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування, яке провів її голова Олександр Кісільов.

На порядку денному – розгляд поточних та планових питань комісії, а також попередній розгляд проектів рішень, запланованих на вісімнадцяту сесію міськради.

Серед розглядуваних проектів такі, що стосуються врегулювання окремих питань щодо власності на земельні ділянки, надання дозволу на розробку документації із землеустрою, проведення земельного аукціону, тощо.

Розглянули під час засідання і питання щодо делегування від постійної комісії кандидатури до тимчасової робочої групи з питання збереження Кадетського Корпусу ...

18.10.2018, 12:51

Із засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики

18 жовтня відбулося засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики, яке провів її голова Сергій Луценко.

Під час засідання попередньо розглянули проекти рішень вісімнадцятої сесії міськради. Зокрема, такі, що стосуються кадрових питань. Серед них – про затвердження на посадах заступників міського голови з питань діяльності виконачих органів, про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, а також про умови оплати праці.

Нагадаємо, на посаду заступника міського голови з юридичних питань запропоновано кандидатуру Івана Сватенка, а на посаду заступника міського голови з питань економіки та соціальної політики – Тетяна Юрченко.

Окрім того, під час засідання комісії розглянули проект рішення, відповідно до якого Полтавська міська рада вийде зі складу...

18.10.2018, 11:59

У Полтаві відбулась підготовка до воркшопу з питань подальшої розробки інфраструктурного проекту вулиці Лазурної

За підтримки німецької урядової компанії «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» у місті, зусиллями проектного офісу GIZ у місті Полтава та комунальної організації «Інститут розвитку міста, реалізується проект «Інтегрований розвиток міст в Україні». У складі підготовленої «Концепції інтегрованого розвитку міста Полтава» сформовано ряд інвестиційно привабливих проектів. З початку 2018 року на робочих зустрічах з працівниками структурних підрозділів Полтавського міськвиконкому, депутатами міської та районних рад, представниками різних політичних партій та громадськості обговорюються зміст проектів, враховуються рекомендації та зауваження.

Зокрема, комунальною організацією «Інститут розвитку міста» за рекомендаціями міжнародної консалтингової компанії «Dornier», яка за кошти проекту GIZ «Інтегрований розвиток міст в Україні» розробляє для міста План сталої мобільності міста Полтава (ПСММ), обґрунтовано ...

18.10.2018, 10:56

У Полтаві проводять інформаційні бесіди для учнів та студентів навчальних закладів міста щодо профілактики торгівлі людьми

У вересні цього року представники БО «Світло надії» спільно з управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому провели засідання круглого столу «Взаємодія державного і громадського сектору при реалізації профілактичної роботи в м. Полтава». Метою проведення заходу стало інформування партнерів державного та громадського секторів щодо реалізації послуг в рамках виконання договору соціального замовлення із залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг з соціальної профілактики серед підлітків та молоді.

До заходу долучилися представники Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради, районні служби у справах дітей міста, патрульної поліції та пробації.

Цього року управління у справах сім'ї, молоді та спорту ...

18.10.2018, 09:23

Вихованці школи-інтернату № 2 взяли участь в тематичному заході до Дня захисника України

З нагоди відзначення Дня захисника України та з метою національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, 17 жовтня десятикласники Полтавської спеціалізованої школи-інтернату №2 взяли участь у тематичному заході, що проходив на території Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації. Орагнізатором заходу виступило управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

В рамках проведення заходу школярі відвідали Музей військ зв’язку Збройних сил України, що розташований на території навчального закладу. Тут вони ознайомилися з історією розвитку спеціальних засобів зв’язку та мали можливість доторкнутися до справжніх військових приладів починаючи з часів ...

18.10.2018, 08:44

Команда юнаків з греко-римської боротьби привезла нагороди з Всеукраїнського турніру

За рахунок міської цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту та за сприяння управління у справах сім'ї, молоді та спорту збірна команда міста Полтава з греко-римської боротьби юнаків 2002-2004р.н та 2005-2007 р.н була відряджена на Відкритий всеукраїнський турнір. Він проходив з 12 по 13 жовтня у м. Біла Церква.

Загалом у змаганнях взяли участь 240 спортсменів: це 21 команда з різних куточків України та команда Молдови.

Полтавські борці показали на турнірі себе гідно та посіли такі місця:

1 місце – Олег Панченко, 75 кг, (тренер Валентин Журавель);

2 місце – Владислав Деребко, 41кг, (тренер Антон Пушкар);

3 місце – Еміль Азізов, 44 кг, (тренер Антон Пушкар);

4 місце – Роман Чередник, 52 кг, (тренер Антон Пушкар).

18.10.2018, 08:12

Журналістам до відома

Сьогодні, 16:13.  22. 04. 2019, 10: 00 - урочисте відкриття меморіальної дошки Симону Петлюрі Читати далі

18.04.2019, 12:49.  19. 04. 2019 - засідання комісії з питань розміщення тимчасових споруд та малих архітектурних форм Докладніше

17.04.2019, 16:23.  18. 04. 2019, 14: 00 - засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (к. 222, ПМР) Докладніше

17.04.2019, 11:49.  18. 04. 2019, 09: 00 - демонтаж тимчасових споруд, встановлених без відповідного дозволу за адресою: вул. Великотирнівська, 30, вул. Героїв Сталінграду, 28 Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.