Календар оновлень:

Події міста:15.11.2018, 17:05
Документи:15.11.2018, 16:04
Заяви прес-служби:14.11.2018, 13:08
Полтавцям до відома:13.11.2018, 14:27
Відеоблог:09.11.2018, 15:03
 
Останнє оновлення: 15.11.2018, 17:05
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Події міста

Події за 17.08.2018

Запрошуємо полтавців та гостей міста на етнофестиваль «Зберемося, Роде!»

8-9 вересня у міському парку культури та відпочинку «Перемога» відбудеться етнофестиваль «Зберемося, Роде!».

На вас чекають:

- виступи українських рок-гуртів;

- національні етнічні майстер-класи;

- реконструкція козацького мистецтва (показові виступи, козацькі забави для дітей та дорослих);

- хореографічне і музичне аматорське мистецтво;

- полтавська традиційна кухня;

- цільова програма для родин ветеранів АТО.

Окрім того, на гостей міста чекають змістовні екскурсії по Полтаві та її околицям.

Зберемося, Роде! Єднайся, Народе!

17.08.2018, 14:34

Запрошуємо полтавців та гостей міста відсвяткувати День Незалежності України разом!

Шановні полтавці та гості міста!

23 серпня 2018 року о 9:00 відбудеться покладання квітів до пам’ятника Т. Шевченку та пам’ятного знаку «Загиблим українським козакам» з нагоди Дня Державного Прапора та 27-ї річниці незалежності України. Окрім цього, відбудеться вручення щорічної міської премії імені Самійла Величка.

З 17:00 на Театральній площі проходитиме культурно-мистецький захід з нагоди Дня Незалежності України.

На вас чекають:

· святкова програма за участі найкращих вокальних та хореографічних колективів міста;

· виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Містечко майстрів»...

17.08.2018, 10:30

Запрошуємо активну полтавську молодь взяти участь у правоосвітньому злеті «Я маю право! та успішно його реалізую!»

Не знаєте як взаємодіяти з поліцією? Не можете захистити себе та свої права законним шляхом? – приєднуйтесь до нас!

Що? – правоосвітній зліт для активної молоді м. Полтава «Я МАЮ ПРАВО! та успішно його реалізую!»

Де? – СДЗОВ «Олімпійські надії» (с. Соснівка, Полтавський р-н)

Коли? – 28-29 серпня

Організатори: Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради; Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

За участю:

Головного управління Національної поліції України в Полтавській області, Управління патрульної поліції в Полтавській області, Управління забезпечення прав людини Національної поліції України, Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, Прокуратури Полтавської області, Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради, Територіального управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області, Регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, а також практикуючих адвокатів.

Завдяки участі у проекті ви отримаєте ...

17.08.2018, 08:08

Журналістам до відома

14.11.2018, 13:08.  Заходи на 15. 11. 2018 Більше інформації

13.11.2018, 15:33.  14. 11. 2018, 09: 45 - видалення рекламних написів з розповсюдження наркотиків Більше інформації

12.11.2018, 17:13.  Заходи на 13. 11. 2018 Докладніше

12.11.2018, 09:49.  Запрошуємо на традиційну щорічну виставку-презентацію навчальних закладів міста «Освіта-2018» Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.