Календар оновлень:

Події міста:14.09.2018, 14:42
Заяви прес-служби:14.09.2018, 09:50
Полтавцям до відома:14.09.2018, 09:46
Відеоблог:14.09.2018, 08:49
Документи:13.09.2018, 17:10
 
Останнє оновлення: 14.09.2018, 14:42
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Події міста

Події за 23.06.2018

Вітання Полтавського міського голови Олександра Мамая з Днем молоді

Дорога наша молодь!

Вітаю вас зі святом!

Ви – цвіт нації, її гордість і надія, опора і добрі сподівання!

Неймовірні, неповторні, небайдужі, перспективні, амбітні, талановиті, творчі. Переконаний і завжди стверджуватиму: найкращі хлопці та дівчата живуть у Полтаві! Я пишаюся вами і радію вашим великим та маленьким успіхам!

Не втрачайте жодної миті для того, аби ставати кращими. Читайте, подорожуйте, дружіть і кохайте, мрійте, цінуйте те, що маєте, і працюйте над тим, аби мати те, що хочете. Яскравими та сміливими фарбами малюйте свою історію та історію нашої країни!

Крокуйте впевнено, не бійтесь нового. І дай Боже, аби шлях кожного з вас був легким.

Вірю у світле майбутнє нашої країни, бо воно у ваших руках!

Вперед до нових перемог!

З повагою

міський голова Полтави

Олександр Мамай

23.06.2018, 15:49

91 одинадцятикласник отримав найвищу державну нагороду за навчання

23 червня у Палаці дозвілля «Листопад» відбулося традиційне міське свято вручення золотих та срібних медалей. Цьогоріч 91 випускник отримав найвищу державну нагороду за навчання. З них, 57 учнів отримали золоті медалі та 34 – срібні.

Найбільша кількість медалістів у гімназії №33. Директор закладу Наталія Кікоть цього дня прийшла на свято, аби також розділити радість своїх випускників:

– Наша гімназія за 2017-2018 навчальний рік має 14 медалістів. Це 9 золотих медалей і 5 срібних. Вони заслуговують на ці винагороди, до яких йшли протягом учнівських років. Зусилля не були даремними. Все вдалося! Радію сьогодні разом з ними на цьому прекрасному традиційному святі.

Усіх хлопців та дівчат привітав зі сцени міський голова Олександр Мамай. Цей день для мера є також особливим, адже і його син, випускник гімназії №31, сьогодні отримує свою срібну медаль:

– Добре розумію, що відчувають зараз батьки: радість за свою дитину. Успіхи дітей – найбільше щастя для батьків, і нічого більше не треба... Дорогі одинадцятикласники, ви – наша гордість! День вручення медалей – важливий для вас день, адже він є підтвердженням того, що ви – цілеспрямовані, працьовиті, активні, творчі, розумні. Я щиро зичу вам, аби таких подій, де вас відзначатимуть як найкращих, було щонайбільше! Вірю в те, що на вас чекає лише прекрасне майбутнє. Пишаюся вами і вашими високими досягненнями та успіхами. Найкраща молодь, без сумніву, живе в Полтаві! В добру путь!

Також, під час свого слова, Олександр Мамай...

23.06.2018, 14:08

Для полтавців продовжуються навчання з написання проектів для конкурсу «Бюджет участі»

23 червня в приміщенні КО «Інститут розвитку міста» відбулось чергове навчання для полтавців щодо написання проектів «Бюджету участі-2019». Представники студентської молоді, громадськості та бізнесу прийшли з власними цікавими ідеями та креативним баченням, як втілити їх у реальність. Залишилось лише навчитись правильно оформити свої задуми відповідно до Положення конкурсу.

Проінформував присутніх про історію розвитку партиципаторного бюджетування та кращі практики втілення ідей в різних країнах фахівець КО «Інститут розвитку міста» Артем Іванюк. Він наочно продемонстрував, як правильно заповнювати аплікаційну форму та розповів, як створити команду, з якою прийдете до успіху.

Під час практичної частини навчання учасники тренінгу, об'єднавшись у мікрогрупи, мали змогу написати пробний командний проект та представити його на розгляд присутнім.
В ході навчання в учасників семінару виникало безліч запитань ...

23.06.2018, 13:55

Екватор першої оздоровчої зміни відсвяткували в таборі «Молода гвардія»

У самому розпалі оздоровчі тури в таборах літнього відпочинку. Так, 22 червня екватор першої зміни відсвяткували юні відпочивальники дитячого табору «Молода гвардія», що у с. Терешки.

Цьогоріч на першу зміну в «Молоду гвардію» з'їхалися близько трьохсот дітей. Хтось відвідав цей табір уперше, а хтось – постійний гість у закладі.

Уже традиційно привітав відпочивальників з літніми канікулами міський голова Олександр Мамай. Він побажав малечі тільки позитивних та яскравих емоцій:

- За перші тижні відпочинку у вас була можливість роззнайомитися з однолітками, - зауважив очільник міста, звертаючись до дітей. – Я бажаю вам, аби кожен ваш день з новими друзями був наповнений пригодами та яскравими емоціями. Аби це літо ви запам'ятали на все життя!

З нагоди святкування екватору відпочинкової зміни, діти підготували невеликий концерт, під час ...

23.06.2018, 11:28

Запрошуємо усіх відсвяткувати День Конституції України разом!

Шановні полтавці та гості нашого міста!

Запрошуємо Вас 27 червня о 17:00 на святкову патріотичну концертну програму «Всім серцем любіть Україну свою»

за участю міського духового оркестру «Полтава» з нагоди святкування 22-ї річниці Конституції України!

Місце проведення: Театральна площа

23.06.2018, 08:43

Журналістам до відома

14.09.2018, 09:50.  Важлива інформація! Сторінка у Facebook «Полтавська міська рада» не є офіційною сторінкою Полтавської міської ради Подробиці

10.09.2018, 09:51.  12 вересня об 11: 30 відбудуться урочистості з нагоди 115-ї річниці відкриття пам'ятника І. П. Котляревському у Полтаві Докладніше

07.09.2018, 13:51.  8–9 вересня у міському парку культури та відпочинку «Перемога» відбудеться етнофестиваль «Зберемося, Роде!» Докладніше

07.09.2018, 13:16.  10 вересня о 12 годині відбудеться урочисте вручення щорічної міської дитячої літературної премії імені І. П. Котляревського Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.