Календар оновлень:

Документи:24.03.2017, 16:31
Події міста:24.03.2017, 15:41
Полтавцям до відома:23.03.2017, 11:40
Заяви прес-служби:23.03.2017, 11:25
Відеоблог:20.03.2017, 14:03
 
Останнє оновлення: 24.03.2017, 16:31
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Події міста

Події за період 01.03.2015–31.03.2015

31.03.2015

Нагородили переможців та учасників літературної премії імені Миколи Васильовича Гоголя —14:00
Партисипаторний бюджет — можливості для підвищення громадської активності і встановлення справжнього партнерства з органами влади —11:03
Полтавці вшанували пам’ять славетного земляка, талановитого письменника та неперевершеного драматурга —10:43
Звернення Полтавської обласної благодійної організаціії «Центр захисту живої природи «Юний європеєць» —08:23

30.03.2015

Із 1 по 7 квітня в Полтаві пройде відкритий тетатральний фестиваль «В гостях у Гоголя» —13:14
Полтавці зустріли земляків, які повернулись із зони АТО —10:03

27.03.2015

Завітайте! План культурних заходів на 30 березня — 5 квітня 2015 року —15:53
В Індії високо оцінили фільми полтавських документалістів —15:04
Будьте гарним прикладом для своїх дітей! —14:01
Міська податкова перетвориться на Державну податкову інспекцію у м. Полтаві Головного управління ДФС у Полтавській області —13:49
27-го березня — Міжнародний день театру —13:09
За минулий тиждень у Полтаві на світ з’явилось 112 діток —12:12

26.03.2015

В УМСА обрали свою міс —14:24
Серед вихованців інтернатів пройшов турнір з футзалу та настільного тенісу —13:59
Юних хокеїсток вітали із перемогою на Чемпіонаті України з хокею на траві —10:59
Запрошуємо на ярмарок сільськогосподарської продукції! —09:39
Відбувся круглий стіл на тему «Розвиток велоінфраструктури Полтави» —09:07

25.03.2015

У спортивній когорті Полтави ще одна чемпіонка —15:21
«Її очі із чистого неба, а душа — із пшеничних полів» —10:37
Нагородили переможців та учасників конкурсу есе «Які вони — славні доньки Полтави?» —09:13

24.03.2015

Завершився чемпіонат Полтавської області з художньої гімнастики —16:04
Чемпіонат України з хокею на траві завершився перемогою для збірної команди дівчат з Полтави —14:49
Полтавські дівчата — чемпіонки з бойового мистецтва —14:09
Як проходять тренінги «Лідерів майбутнього» —09:17
Фінішував міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці — очима дітей» —08:01

23.03.2015

Звернення інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста виконавчого комітету Полтавської міської ради —15:52
Із тренінгів молодіжного правоосвітнього проекту «Школа «Право. ua» —14:32
Визначено переможців міського конкурсу «Сузір’я талантів багатодітної родини» —09:18
Триває спартакіада з різних видів спорту серед юніорів —08:30

20.03.2015

Звернення міського голови Олександра Мамая з приводу проведення двомісячника чистоти —16:50
Звернення Полтавської обласної благодійної організаціії «Центр захисту живої природи «Юний європеєць» —15:46
За минулий тиждень у Полтаві на світ з’явилось 97 дітей —15:01
Завітайте! План культурних заходів на 27–29 березня 2015 року —14:48
У Полтаві успішно стартував двомісячник чистоти! —14:08
Премії переможцям літературного конкурсу на здобуття премії імені Гоголя збільшили —12:55
Студентам читають лекції на тему «Обережно! Туберкульоз!» —11:03
В квітні планується висадка 240 нових дерев —09:39
Робота міського пасажирського транспорту у Великодні та поминальні дні —08:08

19.03.2015

Квітни, Полтаво, в усмішках дітей! —15:25
Із засідання виконкому —12:45
«Марафон добра» на підтримку родин воїнів, загиблих в АТО —11:01
Полтавців запрошують пройти безкоштовне флюорографічне обстеження —10:19
Відбувся круглий стіл на тему «Розвиток велоінфраструктури Полтави» —09:00
Відкрилася виставка художньої вишивки майстрині Надії Вакуленко —08:57
Продовжується конкурс відеороликів соціальної реклами «НЕ МОВЧИ!» —08:06

18.03.2015

Звернення міського голови Олександра Мамая з приводу проведення двомісячника чистоти —10:48
Як і обіцяв мер, відвідали Київ та зустрілися з Мариною Порошенко —08:57

17.03.2015

Полтава готова до проведення зовнішнього незалежного оцінювання —16:41
Із особистого прийому міського голови —15:06
Полтавським студентам нагадали про ризик зараження вірусними інфекціями —14:49
За кошти, зібрані під час благодійного концерту «Музична ініціатива», закупили необхідні речі для бійців АТО —14:03
17 березня — День жалоби на Полтавщині за загиблими внаслідок дорожньо-траспортної події —10:00

16.03.2015

Особливий день в ДНЗ №21 —15:04
Полтава — місто спортивних та активних —09:48
Центру адаптації для бездомних при БО «Світло надії» пішов четвертий рік —09:10
Успіхи полтавських спортсменів у греко-римській боротьбі —08:22

13.03.2015

Вітання міського голови Олександра Мамая з Днем працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення —15:46
Завітайте! План культурних заходів на 16–22 березня 2015 року —15:23
За минулий тиждень у Полтаві на світ з’явилось 106 діток —13:58
Фільми полтавських документалістів будуть представлені на 7-му міжнародному кінофестивалі в Індії —13:25
Зі святом, шановні невтомні творці благоустрою! —09:51
Правова освіта молоді — це важливо! —09:08
За січень — лютий 2015 року до державного бюджету від платників м. Полтави надійшло майже 240 мільйонів гривень податкових платежів —08:16

12.03.2015

Відбудеться традиційна міська спартакіада на призи міського голови Олександра Мамая! —15:02
Свято естетичної насолоди для шанувальників українського народного мистецтва —14:01
16 березня починається двомісячниу чистоти! —09:10

11.03.2015

«Ми хочемо донести дітям, що їх власне здоров'я — це ключовий ресурс на майбутнє» —15:37
Лікарні Полтавської області отримали медичне обладнання від Червоного Хреста Китаю та Німеччини —14:23
Світ очима маленької художниці —11:08
Збери макулатуру — врятуй життя солдатові! —09:14

10.03.2015

Асоціації, що піклується про особливих діток виповнилось 20 років —13:25
Благодійний концерт «Музична ініціатива» —12:45

09.03.2015

Твоя дума, твоя пісня не вмре, не загине! —12:37

06.03.2015

Вітання міського голови Олександра Мамая із 8 Березня! —22:06
Зал аплодував матерям-героїням стоячи! —21:56
Неможливо переоцінити роль тих жінок, які виховують не лише своїх, але й прийомних діток! —15:45
Привітання із 8 Березня від Ради підприємців —14:40
Вітання із 8 Березня від ради Полтавської міської організації ветеранів —13:11
Завітайте! План культурних заходів на 9–15. 03. 2015 —09:14
За минулий тиждень у Полтаві народилось 94 дитини —08:21

05.03.2015

Олександр МАМАЙ: «Незважаючи на складнощі і проблеми, Полтава буде зеленою й ошатною». Інтерв`ю з міським головою —16:58
Правління Національного банку України схвалило низку рішень для стабілізації грошово-кредитного ринку на основі рекомендацій Комітету з монетарної політики —12:13
Шановні полтавці! —08:51
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення проводить заняття —08:12
5 березня в Україні оголошено днем жалоби за загиблими на шахті імені Засядька — Указ Президента —07:43

04.03.2015

Міська влада шукатиме компроміс в ситуації з перевізниками. Втім про підняття тарифу на проїзд можна говорити лише після надання до Полтавського міськвиконкому та Антимонопольного комітету точних розрахінків —14:33
Міський голова Олександр Мамай: «Ми докладемо максимум зусиль, аби тариф на вивіз сміття у Полтаві не підвищувався» —13:50
Збери макулатуру — врятуй життя солдатові! —13:09
Полтава може перейняти досвід поляків щодо співпраці органів місцевого самоврядування з громадськістю —10:03
Відходять наші ветерани… —09:01

03.03.2015

Із засідання міської надзвичайної протиепідемічної комісії —13:45
Із особистого прийому міського голови —13:28
Коли мова йде про людське життя — важлива кожна копійка! —13:00
Конкурс відеороликів соціальної реклами «НЕ МОВЧИ!» —09:31

02.03.2015

Із засідання виконкому —15:09
Подарунки для маленьких талантів —14:01

Журналістам до відома

23.03.2017, 11:25.  24. 03. 2017 - десята сесія Полтавської міської ради сьомого скликання Читати далі

15.03.2017, 15:07.  Проводиться обласний конкурс «Успішна жінка Полтавщини» Більше інформації

24.02.2017, 08:48.  26 лютого, о 12: 00 на Театральній площі відбудеться етносвято «Масляна» Читати далі

16.02.2017, 10:51.  17. 02. 2017 - засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.