Календар оновлень:

Події міста:03.04.2020, 16:28
Полтавцям до відома:03.04.2020, 16:02
Документи:03.04.2020, 15:59
Заяви прес-служби:12.03.2020, 11:59
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 03.04.2020, 16:28
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Новий рівень якості та безпеки медичної допомоги новонародженим

31.10.2013, 09:09

У приміщенні Палацу дозвілля «Листопад» відбулося урочисте відкриття науково-практичної конференції «Якість і безпека медичної допомоги новонародженим: питання, реальність і стратегія розвитку», яка зібрала кількасот неонатологів не лише з усієї країни, але й Росії, Грузії та Швейцарії.

Організована за ініціативи Міністерства охорони здоров'я України, Національної Академії медичних наук України та за підтримки Департаменту охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації, управління охорони здоров'я Полтавського міськвиконкому, Асоціації неонатологів України та Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академії», конференція має на меті об'єднання науково-дослідної роботи фахівців наукових установ, вищих навчальних закладів, державних лікарень, представників міжнародних науково-дослідних інститутів, які займаються вдосконаленням питань якості та безпеки медичної допомоги новонародженим.

Для Полтави приймати таких поважних гостей, зазначила в своєму вітальному слові заступник міського голови Світлана Порохня, велика честь:

- Нам дуже приємно, що така поважна науково-практична конференція проходить саме в нашому місті. Можу відзначити, що міська влада з особливою увагою ставиться до проблем медичної безпеки матерів і дітей, докладає значних зусиль для забезпечення належних умов для проведення пологів, виходжування та лікування немовлят як в міському пологовому будинку, так і в дитячій міській лікарні. Для цього лише протягом останніх років придбано медичного обладнання на загальну суму близько 5 млн гривень, проведено ремонт та реконструкцію міського пологового будинку та дитячої міської лікарні, закуповуються спеціальні препарати для виходжування глибоконедоношених дітей. Переконані - ці зусилля не виявляться марними! Від імені міського голови бажаю вам плідної роботи, нових професійних здобутків та наукових досягнень. Нехай усі ваші перспективи будуть успішними і довгостроковими!

Дійсно, навряд в медицині є питання неважливі, другорядні. Втім питання охорони життя і здоров'я материнства і дитинства завжди був серед найвагоміших і найважливіших.

- Сьогоднішня конференція присвячена охороні матері і дитини. Національний проект «Нове життя» - нова якість охорони материнства і дитинства», що реалізується під патронатом Президента України Віктора Януковича, спрямований на те, щоб наші матері і діти народжували і народжувались, лікувались в гідних умовах. Питання збереження плоду, зниження захворюваності і смертності матерів і новонароджених для нас пріоритетні, говорить доктор медичних наук, професор, керівник відділу неонатології ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України», президент Асоціації неонатологів України Тетяна Знаменська. - На конференції ми підніматимемо ті питання, про які раніше не говорили. Саме тому тут присутні не лише неонатологи, але й ті спеціалісти, які тісно з ними співпрацюють: акушери-гінекологи, офтальмологи, педіатри, усі ті, хто супроводжує дитинку від моменту її народження.

Величезним кроком уперед в питаннях захисту здоров'я і життя матерів і дітей, продовжує Тетяна Знаменська, відіграла поява в Україні, зокрема Полтаві, перинатальних центрів:

- У 2012 році в Україні народилося близько 500 тисяч дітей. 12 тисяч з них – недоношені. Три тисячі дітей – з вагою до півтора кілограми. Це найбільш вразлива категорія. Задача лікарів – не лише зберегти їх життя, але і його якість, здоров'я немовляти. Враховуючи ті умови, які дають перинатальні центри, це стало можливим. На сьогодні їх в Україні 11. Завдання, поставлене Президентом України Віктором Януковичем - відкриття перинатальних центрів в кожній області. І сьогодні це одне з першочергових наших завдань! Це дійсно європейський рівень надання медичних послуг та супроводження матері і дитини!Журналістам до відома

12.03.2020, 11:59.  Перелік заходів на 13. 03. 2020 Подробиці

11.03.2020, 14:08.  16. 00  — позачергове засідання виконкому щодо виконання протиепідемічних заходів затверджених Кабміном (Полтавська міська рада, к. 222) Більше інформації

10.03.2020, 13:31.  Перелік заходів на 11. 03. 2020 Подробиці

06.03.2020, 11:32.  Перелік заходів на 10. 03. 2020 Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.