Календар оновлень:

Події міста:07.08.2020, 16:23
Документи:07.08.2020, 15:40
Заяви прес-служби:06.08.2020, 14:46
Полтавцям до відома:04.08.2020, 14:49
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 07.08.2020, 16:23
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov СЕД Megapolis
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

#дитячі_мрії Увага! Оголошено конкурс «Я та моя улюблена іграшка»!

26.05.2020, 11:24

Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради, в рамках відзначення Дня захисту дітей, оголошує інтернет-фотоконкурс «Я та моя улюблена іграшка».

У Фотоконкурсі можуть брати участь діти до 18 років, які проживають в м. Полтава.

Умови участі дуже прості:

- До 31 травня 2020 року необхідно надіслати одне фото в електронному форматі на електронну пошту: ssdpoltava@ukr.net (з приміткою Фотоконкурс «Я та моя улюблена іграшка»);

- вказати прізвище та ім’я дитини, дату народження дитини, прізвище та ім’я одного з батьків, а також контактний телефон;

- на фото обов'язково має бути дитина з іграшкою.

До Фотоконкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів, гарної якості, зроблені за останні два роки. Надсилайте фото, що відзначаються оригінальністю, несподіваним ракурсом та креативністю.

Надіслані фото, які відповідають умовам Фотоконкурсу, будуть брати участь у голосуванні на сторінці Facebook Управління у справах сім'ї, молоді та спорту.

Голосування розпочнеться 01 червня і триватиме до 07 червня 2020 року.

Переможці (І, ІІ та ІІІ місця) будуть обрані по найбільшій кількості вподобайок. Їх автори будуть нагороджені після закінчення карантину приємними сюрпризами.

Підведення підсумків відбудеться 08 червня 2020 року на сторінці Facebook.

Бажаємо успіхів учасникам!

Журналістам до відома

06.08.2020, 14:46.  07. 08. 2020, 10: 00 - засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС (ПМР, к. 223) Подробиці

04.08.2020, 14:47.  05. 08. 2020, 10. 00 - засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради (ПМР, к. 223) Подробиці

03.08.2020, 15:27.  Перелік заходів на 04. 08. 2020 Докладніше

30.07.2020, 15:49.  Перелік заходів на 31. 07. 2020 Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

07.08.2020, 16:23