Календар оновлень:

Події міста:29.05.2020, 16:05
Документи:29.05.2020, 15:46
Полтавцям до відома:29.05.2020, 15:25
Заяви прес-служби:12.03.2020, 11:59
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 29.05.2020, 16:05
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

У міській раді відбулась презентація національного конкурсу «Молодіжна столиця України – 2019»

31.10.2018, 12:06

30 жовтня в приміщенні міської ради відбулась презентація національного конкурсу «Молодіжна столиця України –2019».

На засідання були запрошені секретар міської ради Олександр Шамота, заступник міського голови Людмила Бойченко, депутат міської ради Олександр Глазов, лідери та члени громадських організацій і неформальних молодіжних рухів, громадські активісти, представники студентського та учнівського самоврядування.

Координатори проекту у Полтаві зауважили, що Національний конкурс «Молодіжна столиця України» – це щорічний всеукраїнський конкурс з відзначення найкращого міста для проживання та розвитку молоді, який проводиться з 2017 року.

– Метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді у містах України, поширення кращих європейських та світових практик у сфері молодіжної політики, активне залучення молоді до усіх сфер життя на місцевому і регіональному рівнях, – зазначила координатор Наталія Пилипенко. – Полтава братиме участь вперше. Торік нашу область представляв Кременчук, а першим переможцем конкурсу став Львів.

Участь у конкурсі можуть брати міста України, незалежно від кількості мешканців, розміру території чи адміністративного статусу. Тож стати Молодіжною столицею України-2019 може будь-яке місто Полтавської області за умови подання заявки і проходження конкурсного відбору. Торік у конкурсі взяло участь понад півсотні міст, найбільше претендентів від Київської області.

Чи гідний населений пункт носити звання молодіжної столиці вирішуватиметься за багатьма критеріями. Оцінюватиметься все зроблене: скільки проведено заходів, яка кількість людей віком від 14 до 35 була охоплена ними, скільки коштів виділяють на молодіжної політики та багато інших. У Полтаві ці показники доволі суттєві.

Ідею долучитися до конкурсу підтримали також секретар міської ради Олександр Шамота та заступник міського голови Людмила Бойченко.

– Молодь повинна бути залучена до громадського життя, і у нас є певні напрацювання. Так, наприклад, програма «Бюджету участі». Це проект, який може стимулювати розвиток молодіжного напрямку. Він дає молодим людям можливість реалізувати свої соціально важливі задуми. Зараз триває голосування за проекти Одним із лідерських є саме молодіжний проект, – наголосив секретар міської ради.

Що дасть Полтаві статус молодіжної столиці? Місто матиме змогу провести у себе Всеукраїнський молодіжний форум.

– Організація такого заходу дасть можливість привернути увагу багатьох молодих юнаків та дівчат з різних куточків України: хтось обере собі для навчання один із вишів міста, а потім залишиться тут жити, працювати, створювати сім'ю. Крім того, це потужний поштовх для розвитку туризму. Ми повинні використати цей шанс, – зауважив Олександр Шамота.

Перемога у конкурсі надасть можливість підвищити імідж та рівень довіри до міської влади, налагодити співпрацю з містами-молодіжними столицями в Європі, стимулювати участь молоді в житті міста.

Відкриється також шлях на участь у європейському конкурсі.

– Даний захід може стати одним із кроків для того, щоб зупинити відтік молоді за кордон. Але для цього потрібно працювати не лише для галочки, а й на результат. Якщо ми за це беремося, потрібно зробити все якнайкраще, – підкреслила Людмила Бойченко.

Довідково:

Організаторами конкурсу є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики, Національна молодіжна рада України та особливий партнер конкурсу – Асоціація Міст України.

Журналістам до відома

12.03.2020, 11:59.  Перелік заходів на 13. 03. 2020 Подробиці

11.03.2020, 14:08.  16. 00  — позачергове засідання виконкому щодо виконання протиепідемічних заходів затверджених Кабміном (Полтавська міська рада, к. 222) Подробиці

10.03.2020, 13:31.  Перелік заходів на 11. 03. 2020 Читати далі

06.03.2020, 11:32.  Перелік заходів на 10. 03. 2020 Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.