Календар оновлень:

Полтавцям до відома:Сьогодні, 16:40
Документи:Сьогодні, 14:42
Події міста:Сьогодні, 13:50
Заяви прес-служби:12.03.2020, 11:59
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 02.06.2020, 16:40
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Працюючи над розвитком Полтави

25.06.2015, 09:46

Секретар міської ради Оксана Деркач провела робочу зустріч із делегацією представників проекту Федерації канадських муніципалітетів та проекту ПРОМІС щодо впровадження проекту «Партнерство заради розвитку міст» (ПРОМІС).

Зустріч пройшла в два етапи. Спершу гості зустрілися з начальниками управлінь міськвиконкому, пізніше обговорили практичні сторони співпраці із членами Ради підприємців Полтави.

- Співпраця з ПРОМІС дуже важлива для розвитку Полтави. Ми сподіваємося, що отримаємо ту інформацію, яку зможемо використати в подальшому для розбудови та популяризації нашого міста, – зазначила Оксана Антонівна на початку обговорення. На думку секретаря міської ради, втілення ідей проекту в життя зіграє важливу роль в економічному розвитку Полтави, зокрема, розвитку туристичного і готельного бізнесу.

Учасники зустрічі обмінялись практичним досвідом та можливими ідеями щодо реалізації спільних планів у наступних напрямках:

- створення сприятливого бізнес-клімату для малого та середнього бізнесу з акцентом на жінок-підприємців та екологічно чистий бізнес;

- підтримка розвитку бізнес-інфраструктури та проектного фінансування;

- розвиток трисекторного партнерства для підтримки розвитку бізнесу;

- підвищення навичок службовців місцевих, регіональних і центральних органів влади, планування та співпраці між різними рівнями влади для розвитку децентралізації, підтримки торгівлі та залучення інвестицій.

Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) спрямований на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримка процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Проект ПРОМІС впроваджується з квітня 2015 року до грудня 2020 року Федерацією канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Уряду Канади.

Це вже друга спроба проекту щодо допомоги у розвитку українських міст. Цьогоріч до списку увійшли обласні центри та міста Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської та Полтавської областей. Перша спроба, яка стосувалася Львова та Дніпропетровська, вдало реалізовується.

Діяльність ПРОМІС базується на допомозі органам місцевого самоврядування у створенні моделі «відкритого уряду», запровадженні прозорого та колективного процесу прийняття рішень, який дозволить зацікавленим сторонам (організаціям громадянського суспільства, засобам масової інформації, представникам приватного сектору та громадянам) брати активнішу участь у формуванні та впровадженні стратегій і програм місцевого розвитку, розробці місцевих рішень, спрямованих на розбудову територіальних громад.


Журналістам до відома

12.03.2020, 11:59.  Перелік заходів на 13. 03. 2020 Більше інформації

11.03.2020, 14:08.  16. 00  — позачергове засідання виконкому щодо виконання протиепідемічних заходів затверджених Кабміном (Полтавська міська рада, к. 222) Докладніше

10.03.2020, 13:31.  Перелік заходів на 11. 03. 2020 Подробиці

06.03.2020, 11:32.  Перелік заходів на 10. 03. 2020 Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.