Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 14:54
Документи:Сьогодні, 08:51
Полтавцям до відома:18.04.2019, 15:21
Заяви прес-служби:18.04.2019, 12:49
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 19.04.2019, 14:54
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Міська влада обирає інформаційно-аналітичну систему для закладів охорони здоров’я

18.01.2019, 11:44

В умовах реформування медичної галузі України важливим є впровадження електронного керування лікувальними закладами. Фахівці зазначають: інформатизація медзакладів допоможе вирішити ряд проблемних питань. Роботу в цьому напрямі уже розпочала міська влада Полтави. 17 січня для керівників міських лікувальних закладів провели презентацію інструменту електронної медицини з закладах охорони здоров.

17 січня у стінах КО «Інститут розвитку міста» відбулася презентація комплексної медичної інформаційної системи, що призначена для автоматизації процесів у медичних закладах Simplex med. Ознайомитися з продуктом, яким користуються не лише в Україні, але й за її межами, зібралися заступник міського голови з питань діяльності виконавчих орагнів Людмила Бойченко, депутати міської ради Андрій Матковський та Олександр Кудацький, представники управління охорони здоров'я та безпосередньо ті, кому в майбутньому працювати з новітніми технологіями – керівники лікувальних закладів міста.

Під час презентації представники компанії розповіли про основні переваги програми, яку вони пропонують впровадити в роботу лікувальної галузі.

– Функційна система розподіляється на кілька блоків. Основна частина – клінічна. Також тут доступна робота з профільними та непрофільними медичними довідниками, складським обліком, кадровими моментами, функціює повноцінний модуль роботи з фінансами. У клінічну складову системи закладений величезний функціонал для роботи лікаря. Це робота з медкартою, візитами, послугами та протоколами лікування. Тобто наша система дозволяє працювати з протоколами лікування по нозологіям. Таким чином ми супроводжуємо пацієнта від початку запису до виписки зі стаціонару.

Депутат міської ради Андрій Матковський зауважив: до питання вибору продукту щодо забезпечення лікарень інформаційно-аналітичними системами будуть підходити серйозно та виважено, адже від цього залежить функціювання медичної галузі міста загалом.

– Наше завдання зробити медицину доступною, зручною для пацієнта та для лікаря, – підкреслив депутат. – Ця робота повинна бути поступовою та системною, мати кілька етапів. Для початку необхідно облаштувати систему електронного запису, потім – електронна історія хвороби. Потім, в подальшому, зможемо додавати до цього комплексу й інші речі. Ми собі уявляємо, що це має бути міський інформаційний центр, куди ми будемо долучати усі наші лікарні.

Про інформатизацію закладів охорони здоров'я разом з вирішенням інших питань галузі зауважив депутат міської ради Олександр Кудацький:

– Ми маємо підходити до питання лікувальних закладів комплексно. Перш за все, необхідно створити такі умови в лікарнях, при яких би і пацієнти і лікарі відчували себе комфортно. Це стосується ремонтних робіт, обслуговування, тощо. Звичайно, вирішення питання переведення лікувальних закладів в електронну систему необхідне, адже галузь охорони здоров'я має розвиватися, рухатися вперед.

Електронна система Simplex med не єдина, з якою ознайомилися лікарі міста. Аби обрати найоптимальніший варіант для полтавських медзакладів, міська влада спільно з головними лікарями розглянуть й інші пропозиції.

Інші новини за цей день:

Шановні полтавці та гості міста! —16:45
Запрошуємо на свято Хрещення Господнього! —16:44
У Полтаві продовжуютьcя навчання з проектного менеджменту —16:00
Відбувся науковий круглий стіл, присвячений 168-й річниці від Дня народження Івана Павловського —15:01
Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна організація № 2» Полтавської міської ради вкотре попереджає полтавців про небезпеку падіння бурульок та снігових мас з дахів будинків —09:07
Спортивні заходи для дітей та молоді —08:20

Журналістам до відома

18.04.2019, 12:49.  19. 04. 2019 - засідання комісії з питань розміщення тимчасових споруд та малих архітектурних форм Більше інформації

17.04.2019, 16:23.  18. 04. 2019, 14: 00 - засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (к. 222, ПМР) Більше інформації

17.04.2019, 11:49.  18. 04. 2019, 09: 00 - демонтаж тимчасових споруд, встановлених без відповідного дозволу за адресою: вул. Великотирнівська, 30, вул. Героїв Сталінграду, 28 Читати далі

17.04.2019, 11:48.  18. 04. 2019, 09: 00 - круглий стіл з питання обмеження продажу алкогольних напоїв на території міста Полтава в нічний час Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.