Календар оновлень:

Документи:19.02.2020, 16:05
Події міста:19.02.2020, 14:28
Заяви прес-служби:19.02.2020, 11:16
Полтавцям до відома:17.02.2020, 16:40
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 19.02.2020, 16:05
ГородянамЦ Н А ПЕкономіка та інвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Щоб світле почуття кохання ніколи не покидало серця

14.02.2013, 11:00

Напередодні Дня Святого Валентина в Міському будинку культури під патронатом міського голови Олександра Мамая відбувся надзвичайний конкурс краси і талантів «Пара-ВЕSТ – 2013» серед студентів полтавських коледжів та технікумів.

Розпочалось свято виступом переможниці II сезону телешоу «Україна має талант» Олени Ковтун та представленням пар, що змагалися за звання кращої. А їх, до речі, було аж вісім.

Конкурсантів та їх уболівальників привітала голова судейської команди, заступник міського голови Світлана Порохня. В своєму виступі вона побажала усім присутнім, щоб світле почуття кохання ніколи не покидало їх серця, а учасникам – перемоги!

Студентські пари змагалися в п'яти конкурсних епізодах – «Дефіле – знайомство», «Освідчення в коханні», «Справжні таланти», конкурс авангардних костюмів з підручного матеріалу «Гавайська вечірка» і «Вечірнє дефіле».

За результатами виступів кожна пара здобула певну номінацію. Так, пара Володимира Гончарова і Олександри Мартиненко (Полтавський технікум харчових технологій Національного університету харчових технологій) перемогла в номінації «Солодке життя».

Номінацію «Колесо фортуни» здобула пара Ладіка Костаньдяна і Катерини Вакуленко (Полтавський будівельний технікум транспортного будівництва).

Номінацію «Високий вольт» – Євген Чайка і Юлія Береза (Полтавський політехнічний коледж Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»).

Номінацію «Айболить» – пара Едуарда Алманов і Анастасії Ширкевич (Полтавський базовий медичний коледж).

Номінацію «Закон і порядок» здобула пара Андрія Хвостенко і Любові Шах (Аграрний коледж управління і права Полтавської державної аграрної академії).

Номінацію «Золота свердловина» – Олександр Іванов і Тетяна Семенко (Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум).

Номінацію «Дзвінка монета» – Ігор Постоєнко та Ірина Прилипко (Полтавський комерційний технікум).

Номінацію «Ми – мажор» – пара Володимира Наздрача та Анастасії Кузнєцової (Комунальний вищий навчальний заклад Полтавської обласної ради «Полтавське музичне училище імені М. Лисенка»)

Не лишилися осторонь конкурсу і вболівальники – саме завдяки їх підтримці пара Володимира Гончарова та Олександри Мартиненко отримала приз глядацьких симпатій. В подарунок отримали місяць безкоштовних відвідувань фітнес-клубу. Не обійшов цих молодих людей своєю увагою й інформаційний спонсор, тижневик «Полтавський Вісник». Харизматична пара отримала від видання запрошення на весняну фотосесію.

Визначив «Полтавський Вісник» і переможців у номінації «Міс та Містер Преса», ними стали Ігор Постоєнко та Ірина Прилипко – вони отримали річну передплату. Два великих торти редактор видання і член журі Лариса Семеняга вручила парі Володимира Наздрача та Анастасії Кузнєцової.

А пара Олександра Іванова і Тетяна Семенко отримали подарунки від Полтавської газонафтової компанії.

Перемогу ж здобули студенти Полтавського комерційного технікуму Ігор Постоєнко та Ірина Прилипко. Їх нагородили романтичною вечерею в одному із полтавських ресторанів та абонементами у фітнес-клуб.

Приємним сюрпризом для всіх учасників стала новина про те, що всі вони в серпні місяці відпочинуть у таборі «Супутник».

Організатор конкурсу, директор Полтавського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ольга Буднікова запевнила, що в майбутньому цей захід стане традиційним, адже така романтична атмосфера, яка панувала в залі, й активна участь глядачів спонукають до того, щоб цю справу продовжувати й надалі.Журналістам до відома

19.02.2020, 11:16.  Перелік заходів на 20. 02. 2020 Більше інформації

18.02.2020, 16:42.  Перелік заходів на 19. 02. 2020 Докладніше

17.02.2020, 16:18.  Перелік заходів на 18. 02. 2020 Подробиці

14.02.2020, 10:12.  Перелік заходів на 15. 02. 2020 Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.