Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 15:49
Документи:Сьогодні, 14:31
Відеоблог:22.06.2018, 13:29
Полтавцям до відома:21.06.2018, 08:42
Заяви прес-служби:20.06.2018, 08:12
 
Останнє оновлення: 23.06.2018, 15:49
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Ідея партиципаторного бюджетування знаходить підтримку серед полтавців

06.04.2016, 17:54

Зустрічі з депутатами районних у місті Полтаві рад та тими, хто переймається долею міста, продовжуються. Цього разу секретар міської ради Оксана Деркач завітала до Октябрської у місті Полтаві ради, аби розповісти громаді про партиципаторний бюджет, його специфіку, переваги та порядок втілення. На зустрічі були присутні депутати міської ради, депутати Октябрської у місті Полтаві ради, представники органів самоорганізації населення, представники ОСББ та житлових кооперативів.

Під час зустрічі Оксана Деркач детально розповіла про те, яким чином мешканці міста зможуть долучитися до розподілення бюджетних коштів. Розповіла про проекти, які мешканці міста можуть подавати, зокрема, про їхню тематику та вимоги до них.

Також, секретар міської ради ознайомила з етапами впровадження бюджету участі. Вона зауважила, що після подачі дані проекти будуть оцінюватись експертною групою, куди увійдуть представники структурних підрозділів міськвиконкому. Після того, як проекти пройдуть експертну оцінку, відбудеться голосування за них. Відповідно до програми, голосування буде проходити в режимі онлайн. Ті, хто не зможе проголосувати за обраний проект самостійно, буде запрошений до бібліотек чи інших пунктів голосувань, де волонтери допоможуть зробити свій вибір.

Оксана Деркач наголошує: вся суть проекту – залучити мешканців міста до дії, активізувати їх та дати можливість проявити ініціативу:

− Бюджет участі − це механізм, який передбачає взаємодію влади і громади. Завдяки цьому проекту мешканці можуть долучитися до того, шоб розподіляти кошти міського бюджету, проявивши при цьому ініціативу, небайдужість та здатність організовуватись. Все, що потрібно від громадян – проект. Влада, зі свого боку, гарантує певну суму коштів з бюджету, відповідно якою мешканці міста будуть розпоряджатися. Сьогодні ми стоїмо на порозі того етапу, коли потрібно думати про подачу проектів та проявляти свою небайдужість.

Під час зустрічі, у присутніх виникало багато питань з приводу запровадження партиципаторного бюджету, що говорить про зацікавленість полтавців. Секретар міської ради зазначила, що нові підходи, плани та проекти завжди потребують роз’яснення. Також, приємно те, що дана ініціатива знаходить підтримку серед депутатів, громадських активістів та мешканців міста. Це дає надію на те, що проект у Полтаві буде здійснено успішно.

Журналістам до відома

20.06.2018, 08:12.  22 червня о 10: 00  — хвилина мовчання на вшанування пам’яті жертв Другої Світової війни в Україні Подробиці

15.06.2018, 13:20.  Щодо реєстрації на концерт з нагоди відзначення Дня молоді у Полтаві Подробиці

06.06.2018, 10:41.  7 червня 2018 року 10: 30 - презентація Фонду сприяння розвитку малих та середніх підприємств Читати далі

05.06.2018, 17:10.  9 червня з 10: 00 до 12: 00 відбудуться курси з практичного написання проектів «Бюджету участі». Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.