Календар оновлень:

Документи:26.06.2019, 14:33
Події міста:26.06.2019, 13:45
Полтавцям до відома:26.06.2019, 09:16
Заяви прес-служби:26.06.2019, 09:04
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 26.06.2019, 14:33
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Органи місцевого самоврядування - найбільш наближена до людей ланка влади

05.12.2014, 18:35

З професійним святом вітали сьогодні і працівників органів місцевого самоврядування: в міському Будинку культури для них відіграв чудовий концерт духовий оркестр «Полтава» під диригуванням Заслуженого артиста України Едуарда Головашича.
Зі словами привітань до посадовців звернувся міський голова Олександр Мамай. Він зазначив, що органи місцевого самоврядування - найбільш наближена до людей ланка влади. І оскільки саме до них перших люди йдуть зі своїми повсякденними проблемами та питаннями, від професіоналізму, досвіду та компетенції кожного працівника залежить добробут городян та благоустрій міста. Міський голова прозвітував перед присутніми за роботу у 2014 році, зупиняючись на тих досягненнях і тих перспективах, які не були б можливі без щоденної кропіткої роботи працівників місцевого самоврядування:

- Попри усі труднощі, які ми переживаємо цього року, нам є чим пишатися. Полтава чи не єдине місто України, в якому зараз ведеться житлове будівництво, а це важливий показник соціально-економічного розвитку міста, це не лише збільшення житлових квадратних метрів та покращення умов проживання полтавців, це ще й величезна кількість робочих місць! Більше того – це квартири для незахищених верств населення і тих полтавців, які дійсно своєю працею, своєю відданістю місту заслужили житло. Цього року ми надали 14 квартир пільговикам. 13 квартир вчителям та майстрам виробничого навчання, 10 квартир отримали діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Чотири квартири отримали працівники галузі охорони здоров'я, дві квартири отримали працівники галузі культури, одна квартира відійшла працівникові галузі спорту. Сьогодні житло отримають і кілька працівників місцевого самоврядування.

Зупинився очільник міста і на питаннях соціального захисту населення, медицини, освіти та культури. Так, продовжує діяти унікальна соціальна програма «Турбота», на виконання якої з початку року по жовтень профінансовано майже 8 мільйонів гривень. Особлива увага, звісно ж, приділяється діткам з обмеженими можливостями, діткам пільгових категорій, їх харчуванню, житловим умовам, навчанню, проведенню дозвілля, їх адаптації в соціумі, лікуванню та реабілітації. Лише на оздоровчу кампанію таких дітей в 2014 році було виділено з місцевого бюджету майже 3,5 мільйони гривень. В комунальних оздоровчих закладах «Супутник» та «Олімпійські надії» оздоровлена 1 321 дитина. У 2014 році вперше з міського бюджету були виділені кошти в сумі 400 тисяч гривень на придбання путівок для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. 152 дитини даної категорії мали змогу відпочити в оздоровчому закладі «Орлятко».

Всього в 2014 році оздоровчими послугами забезпечено 11 тисяч 175 дітей пільгових категорій.

У місті створено дитячий будинок сімейного типу, в якому виховується 9 дітей та планується створення ще одного дитячого будинку. У трьох сім'ях виховується четверо прийомних дітей.

Велика увага приділяється соціальній підтримці родин, що опинилися у складних життєвих обставинах та родинам вимушених переселенців.

В Полтаві на даний час проживає вже близько 6 тисяч українців, яких війна змусила полишити домівки. Серед них 1 тисяча 400 – діти. І ця цифра зростає кожного дня. В Полтаві намагаються робити усе, щоб ці люди отримують гуманітарну допомогу, реєстрацію, переоформлюють пенсії та державні виплати. Виділяються кошти на пільгове оздоровлення, діти стовідсотково влаштовуються до дитячих садочків та шкіл, мають пільги при відвідуванні гуртків та секцій у закладах освіти, культури, спорту. Три викладача-переселенця викладають у школах естетичного виховання.

Передовий досвід роботи полтавської громади в напрямку підтримки сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, представлено на Міжнародній конференції у Києві під егідою Міністерства соціальної політики України.

Не менше робиться і для надання підростаючому поколінню якісної освіти, зауважив міський голова. За 2014 рік з міського бюджету на здійснення ремонтів у закладах освіти та продовження роботи зі встановлення індивідуальних теплових пунктів було виділено близько 6 мільйонів гривень. Відремонтовано покрівлі семи закладів освіти, замінено віконні блоки у шести закладах, санвузли – у п'яти, підлогу – в трьох. 8 дошкільних навчальних закладів отримали нові ігрові майданчики. Понад 205 тисяч гривень виділено для придбання холодильного і технологічного обладнання для 19 шкіл і садочків. Придбано близько 300 вогнегасників для закладів освіти. Закуплено одномісні парти для першокласників на 83 тисячі гривень. Проведено заміну 167-ми електричних лічильників на лічильники прямого включення. Також у цьому році відкрито 4 додаткові дошкільні групи, на їх облаштування, придбання м'якого інвентарю та меблів спрямовано 137 тисяч гривень. З нагоди Дня знань 3 тисячі 120 першокласників, а також 390 дітей, які переселилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції отримали канцелярські набори. Загалом, на сьогодні у школах міста забезпечено доступ до якісної освіти для більше як 600 дітей вимушених переселенців.

Для лікувально-профілактичних закладів міста придбане сучасне ендоскопічне, реанімаційне та діагностичне обладнання, на що з міського бюджету виділено близько 4 мільйонів гривень. На 311 тисяч гривень придбано електрокардіографи, стерилізаційне обладнання для амбулаторій сімейної медицини.

Для проведення капітальних ремонтних робіт у міських лікувальних закладах у 2014 році виділено майже 3 мільйони гривень.

В цілому, у закладах освіти та охорони здоров'я у 2014 році відремонтовано понад 5 тисяч квадратних метрів покрівель, понад 400 квадратних метрів підлоги, засклено понад 500 квадратних метрів віконних блоків.

Збережена базова мережа закладів культури міста. З вересня 2014 року на 128 дітей збільшено контингент учнів Малої академії мистецтв. Протягом останніх років не підвищується батьківська плата за навчання, яка й надалі становить у середньому 60 гривень на місяць.

Протягом 2014 року за рахунок бюджетних коштів здійснено ремонт глядацької зали музичної школи № 3, закінчено ремонт бібліотеки-філіалу № 1. Лише на заміну вікон у музичній школі № 2 виділено 500 тисяч гривень, роботи там вже завершуються.

- Окремо хочу зазначити щодо ремонту фасаду Малої академії мистецтв, який вже другий рік поспіль не вдається зробити, - зупинився конкретніше на цьому питанні міський голова Олександр Мамай. - Кошти у розмірі 1 мільйон 20 тисяч гривень виділені рішенням сесії міської ради, але складна економічна ситуація вкотре завадила розпочати ці ремонтні роботи. Але хочу вас запевнити, що наступного року фасад буде відремонтовано. Я цю ситуацію візьму під свій особистий контроль, пообіцяв мер.

На галузь «фізична культура та спорт» з міського бюджету виділено понад 10 мільйонів 500 тисяч гривень. На проведення капітальних ремонтів дитячо-юнацьких спортивних шкіл - понад 700 тисяч гривень. Сьогодні наші юні спортсмени мають гідні умови для тренувань, а самі заклади – чудову базу для проведення змагань не лише місцевого, але й загальнодержавного рівня.

Підсумовуючи викладене, мер зазначив, що саме на вирішення ось цих питань - питань життєдіяльності територіальної громади та подальшого розвитку усіх сфер господарського комплексу Полтави - спрямована робота присутніх. А тому побажав усім працівникам невичерпної енергії та віри в ту справу, якою займаються. - Зичу, щоб розпочаті справи завжди приносили вагомі результати, а все задумане здійснювалося!, - завершив свій виступ міський голова, після чого відбулося нагородження працівників місцевого самоврядування грамотами, нагрудними знаками та подяками. Справжній сюрприз чекав і на кількох працівників виконавчого комітету Полтавської міської ради, яким Олександр Мамай вручив сертифікати на отримання житла – кімнати в гуртожитку та 2-х квартир.

Інші новини за цей день:

Вітання міського голови Олександра Мамая з Днем Збройних сил України —19:35
Із професійним святом привітали військовослужбовців —14:26
«Громада — головний рушій позитивних змін!» —13:41
Виставка «Моя Україна»: показати любов до Батьківщини через барви та традиційні орнаменти —13:26
Відзначили працю тих, хто безкорисливо піклується про суспільство —10:08
Юні полтавські боксери показують чудові результати! —09:10
За минулий тиждень у Полтаві народилась 91 дитина —08:03

Журналістам до відома

26.06.2019, 09:04.  27. 06. 2019 - демонтаж тимчасової споруди, встановленої незаконно Більше інформації

25.06.2019, 15:34.  26. 06. 2019, 10: 00 - засідання чергової двадцять четвертої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання (ПМР, к. 222) Подробиці

24.06.2019, 14:29.  25. 06. 2019, 16: 00  — вручення сертифікатів про проходження «Програми молодіжного стажування в органах місцевого самоврядування» (ПМР, к. 222) Більше інформації

24.06.2019, 14:17.  28 червня о 19. 00- святкова концертна програма Міського духового оркестру «Полтава» з нагоди Дня Конституції України (Петровський парк) Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.