Календар оновлень:

Документи:26.06.2019, 14:33
Події міста:26.06.2019, 13:45
Полтавцям до відома:26.06.2019, 09:16
Заяви прес-служби:26.06.2019, 09:04
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 26.06.2019, 14:33
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Команда міжнародних експертів розпочинає роботу над створенням концепції інтегрованого розвитку міста

24.03.2016, 11:25

Відбулося перше засідання робочої групи, в рамках реалізації проекту «Інтегрований розвиток міста» у Полтаві, де розповіли про основні аспекти та принципи інтегрованого міського розвитку. На презентацію проекту були запрошені представники управлінь та підрозділів міськвиконкому, громадських організацій, викладачі полтавських вишів, а також представники депутатського корпусу.

Про партнерство з європейськими експертами розповіла секретар міської ради Оксана Деркач:

- Ми налаштовані на активну співпрацю з представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва. Маємо надію на те, що з їхньою допомогою та фінансуванням проекти, спрямовані на розвиток нашого міста, будуть реалізовані. Для того, щоб співпраця розпочалася, міською владою уже зроблені певні кроки, зокрема, створено КО «Інститут розвитку міста».

Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» здійснюється за підтримки Німецького та Швейцарського урядів. На його реалізацію вони виділять 4 млн євро та 2 млн швейцарських франків. Протягом наступних 20 місяців у Полтаві буде розроблено Концепцію інтегрованого розвитку міста, що відповідатиме засадам Європейської хартії місцевого самоврядування та Лейпцизькій хартії сталого європейського міста.

У процесі реалізації проекту, ключову роль відіграватиме недощавно створена КО «Інститут розвитку міста», директором якої є уповноважена особа міського голови Олександра Мамая Юрій Левченко:

- З новою Концепцією інтегрованого розвитку наше місто готується зустріти сучасні виклики в рамках реформи місцевого самоврядування. Це програма модернізації всього нашого міста.

Дана Концепція, після її прийняття у 2017 році, оновить нині діючий Генеральний план міста від 2011 року та налаштує міське планування на сучасні європейські стандарти. Окрім цього, вона оновить та гармонізує уже частково застарілі плани, в результаті чого будуть узгоджені вимоги щодо планування економіки, транспорту та навколишнього середовища. Тож, в рамках проекту буде створено детальні інфраструктурні плани. Це дозволить оптимізувати використання грошей платників податків для відновлення міського середовища, а також спростити доступ до джерел фінансування з національних та міжнародних програм.

- Чітке планування є необхідною передумовою для доступу до подібних джерел фінансування. Це важливо, адже покращення життя міста є нашою спільною метою», - підкреслив керівник проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» Матіас Брандт.

Задля продуктивної роботи, уже до кінця 2016 року повинні бути зібрані дані та оцінені вже існуючі плани та програми розвитку. Саме з цією метою було створено робочу групу, до складу якої увійшли місцеві фахівці, які відповідають за основні сфери діяльності міста, такі як: економіка, транспорт, навколишнє середовище, працевлаштування, житловий фонд та соціальний захист. Уже потім, спираючись на результати оцінки, буде створено модель розвитку нашого міста.

Та найголовнішим у цьому проекті є те, що він має реалізовуватись спільно з місцевою громадою. На цьому наголосив керівник проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» Матіас Брандт:

- Важливо, щоб мешканці міста від початку були задіяні у процесі планування. Це повинен бути план, запропонований місту його громадянами!

З цією метою, у найближчі тижні буде створено громадське інформаційне бюро та проведено ряд інформаційних заходів.

- Ми сподіваємось на активну участь громадськості, тому будемо крок за кроком створювати необхідну комунікаційну інфраструктуру для розвитку проекту, - повідомив директор КО «Інститут розвитку міста» Юрій Левченко.

Журналістам до відома

26.06.2019, 09:04.  27. 06. 2019 - демонтаж тимчасової споруди, встановленої незаконно Докладніше

25.06.2019, 15:34.  26. 06. 2019, 10: 00 - засідання чергової двадцять четвертої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання (ПМР, к. 222) Більше інформації

24.06.2019, 14:29.  25. 06. 2019, 16: 00  — вручення сертифікатів про проходження «Програми молодіжного стажування в органах місцевого самоврядування» (ПМР, к. 222) Читати далі

24.06.2019, 14:17.  28 червня о 19. 00- святкова концертна програма Міського духового оркестру «Полтава» з нагоди Дня Конституції України (Петровський парк) Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.