Календар оновлень:

Документи:Сьогодні, 13:48
Події міста:Сьогодні, 08:15
Заяви прес-служби:Сьогодні, 08:04
Відеоблог:15.11.2018, 13:08
Полтавцям до відома:15.11.2018, 09:48
 
Останнє оновлення: 20.11.2018, 13:48
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Про результати ревізії військової частини 3052

22.01.2014, 14:15

Фахівцями Полтавської МДФІ відповідно до плану роботи проведено ревізію фінансово-господарської діяльності військової частини 3052 (м. Полтава) за період з 01.07.2011 по завершений місяць 2013 року.

За результатами контрольного заходу встановлено фінансових порушень на суму понад 290 тис. грн., а саме, недоотримано коштів внаслідок не проведення нарахування пені у розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за укладеними договорами, встановлено факти безпідставної оплати витрат на відрядження, покриття видатків, пов’язаних з наданням платних послуг, за рахунок коштів загального фонду кошторису, понаднормового списання паливно-мастильних матеріалів, виплати військовослужбовцям підвищення до посадового окладу у завищених розмірах та інших виплат заробітної плати у завищених розмірах, сплата внесків до державних цільових фондів по незаконно виплачених сумах по оплаті праці, оплата послуг водопостачання у завищених розмірах, понаднормове списання продуктів харчування та зайва виплата бюджетних коштів внаслідок включення адміністративних витрат до актів виконаних робіт форми КБ-2в.

За результатами проведеного контрольного заходу поінформовано Полтавську прокуратуру з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Центрального регіону України, керівнику ВЧ 3052 направлено вимоги про усунення виявлених порушень, застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на реєстраційних рахунках установи.

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.