Календар оновлень:

Документи:Сьогодні, 13:48
Події міста:Сьогодні, 08:15
Заяви прес-служби:Сьогодні, 08:04
Відеоблог:15.11.2018, 13:08
Полтавцям до відома:15.11.2018, 09:48
 
Останнє оновлення: 20.11.2018, 13:48
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Про результати ревізії медичного центру внутрішніх військ МВС України

22.01.2014, 14:16

Фахівцями Полтавської МДФІ відповідно до плану роботи проведено ревізію фінансово-господарської діяльності медичного центру внутрішніх військ МВС України (смт. Нові Санжари) за період з 01.07.2011 по завершений місяць 2013 року

За результатами контрольного заходу встановлено фінансових порушень на загальну суму більш ніж 830 тис. грн., а саме, недоотримано медичним центром та бюджетом коштів в наслідок несплати заборгованості за надані комунальні послуги строк погашення яких настав, не перерахування до відповідного бюджету коштів, що надійшли на відновлення касових видатків загального фонду установи, проведених у минулих бюджетних періодах, покриття видатків, пов’язаних з наданням платних послуг, за рахунок коштів загального фонду кошторису, нестача матеріальних цінностей, незаконне списання продуктів харчування, завищення вартості ремонтно-будівельних робіт.

За результатами проведеного контрольного заходу поінформовано Полтавську прокуратуру з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Центрального регіону України, керівнику об’єкту контролю направлено вимоги про усунення виявлених порушень, застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на реєстраційних рахунках установи, на винних осіб складено протоколи про вчинення адміністративного правопорушення за ст. 164-2 КУпАП.

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.