Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 15:18
Документи:Сьогодні, 15:16
Полтавцям до відома:18.07.2019, 11:23
Заяви прес-служби:17.07.2019, 13:42
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 19.07.2019, 15:18
ГородянамЦ Н А ПІнвестиції Полтава туристична For the foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Полтава запрошує усіх зацікавлених до участі в реалізації інвестиційних програм

Полтава   - стародавнє місто із самобутніми традиціями відоме в цілому світі своїми славними історичними особистостями та визначними архітектурними пам’ятками. Полтаву називають колискою української духовності. Внесок Полтави у становлення української державності та формування духовних цінностей нації досить значний, її історичною та культурною спадщиною по праву пишаються не лише полтавці, а і вся Україна.

За результатами соціально-економічних досліджень, проведених незалежними експертами України у 2007 році серед 50-ти міст держави Полтава ввійшла до десятки найкращих її міст.

 

 

Геополітичне розташування Полтави надзвичайно привабливе та вигідне. Місто знаходиться в центральній частині України. Через нього проходять значні міжнародні автотранспортні магістралі М-03 — Київ — Харків — Довжанський, що збігається з міжнародним транспортним коридором Європа-Азія, Е-40 — Кале — Дрезден — Краків — Львів — Київ — Харків — Волгоград — Кан (Китай) — один з напрямів Великого Шовкового Шляху, М-22 — Полтава — Олександрія, що збігається з розгалуженням міжнародного транспортного коридору Північ — Південь. Місто займає площу 103 кв.км., на його території проживає більше 300 тисяч осіб.

За межами міста знаходиться цивільний аеропорт, на околиці — колишній унікальний військовий аеродром (обидва об’єкти потребують залучення інвестицій). Полтава — вузлова залізнична станція. В обласному центрі розташовані два сучасних вокзальних комплекси та термінали для забезпечення транспортування і перевалки різноманітних вантажів. Залізничне сполучення Полтава – Київ, Полтава — Харків — електрифіковані.

Стільниковий та провідний телефонний зв’язок, Інтернет послуги електронної пошти у місті забезпечують понад 30 операторів.

Енергетичне забезпечення Полтави знаходиться на високому рівні. Електропостачання здійснюється від Кременчуцької ГЕС, Курської АЕС та інших.

Полтавський регіон є одним з провідних з видобутку природних вуглеводнів. На її території видобувається близько 40% природного газу від загального видобутку в Україні, а в місті Полтаві знаходяться головні офіси газо-нафтовидобувних та переробних компаній.

Місто активно розбудовується. Для ділових людей, інвесторів, бізнесменів особливо привабливими напрямками здійснення інвестицій можуть стати також спорудження житлових комплексів; розвиток будіндустрії; зведення чи модернізація підприємств з випуску будівельних конструкцій з сучасних матеріалів тощо.

 

 

Полтава має високу купівельну спроможність своїх громадян. На території міста вже працюють потужні бізнесові та інвестиційні структури,— «Метро», «Велика Кишеня», «Фуршет», «АТБ»,  «Фокстрот»,  «Епіцентр»  та  інші.

 

 

Полтава – одне з екологічно найчистіших міст України. Через його центральну частину проходить русло річки Ворскла, що відноситься до річок середньої величини і впадає у Дніпро. Водна магістраль може бути також об’єктом направлення інвестицій у розвиток малої електроенергетики, зведення на її берегах туристичної інфраструктури, споруд спорту та розваг, веслувального каналу, льодового палацу, а також облаштування набережної зони відпочинку.

Привабливим є розвиток у місті підприємств із складання автомобілів, комп’ютерної та побутової техніки.

З очікуваним розвитком туризму, відзначенням історичної дати —      300-річчя Полтавської битви, а також проведенням в Україні у 2012 році матчів Чемпіонату Європи з футболу, значних акцентів набирає розвиток у місті готельного бізнесу.

Цікавим для бізнесменів є вкладання коштів у реформування та розвиток комунального та інженерного забезпечення розвитку інфраструктури міста, а саме будівництво сміттєпереробного заводу з подальшим використанням його продукції — вторинної сировини та енергетичних продуктів — біогазів.

 Враховуючи сприятливий рельєф місцевості та використання інерційної енергії при спуску, в Полтаві можливим є спорудження фунікулерного та монорельсового транспорту із станціями, облаштованими об’єктами торгівлі та послуг.

Значні надходження від інвестування та висока культура здійснення бізнесу стануть винагородою за направлення капіталу в економіку одного з найкращих міст України — Полтави.

Міська влада наполегливо працює над залученням в економіку міста іноземних та вітчизняних інвестицій. Запрошуємо потенційних інвесторів до співробітництва в технічному переоснащенні промислового комплексу міста, розробці та впровадженні нових технологій, створенні спільних підприємств. Інвестиційні пропозиції принесуть взаємовигідну співпрацю сторін в провідних галузях м.Полтави та налагодять дружні й ділові партнерські стосунки.

Контактні телефони:

Начальник управління економічних питань В. Волік т. (0532) 56-30-81

Інвестиції